0 Comments
Kazino-X screenshot
sukses 100%

50X Luaj përmes
€ 648000 Tërheqja maksimale
bonus special: EUR 99 Chip Casino falas në King Kong

EURO 55 Casino turne freeroll përditësuar: Qershor 2, 2014 Author: Lenny Wallach

Përgjigjet në "EURO 55 Casino tournaments freeroll"

  • Courtney Gaddis
    Courtney Gaddis

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

  • Nikos Gaulke
    Nikos Gaulke

    Qëndroni pozitivë përballë fatkeqësive