0 Comments
888 Kazino screenshot
sukses 100%

55X Luaj nëpërmjet Kazino
Tërheqja Maksimale e Eur 487000
bonus ekskluziv: £ 345 Free Casino Ticket në Gaelic Warrior

Turneu i Kazinove EURO 395 përditësuar: Prill 2, 2015 Author: Winthrop Sasseen
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "EURO 395 Casino Tournament"

 • Ken Lords
  Ken Lords

  Nuk ka bixhoz më të mirë se sa të mos rrezikoj.

 • Nelson Alessi
  Nelson Alessi

  Lojë me birila është biri i koprracisë dhe babai i dëshpërimit. ~ Proverb francez

 • Alexandr Parran
  Alexandr Parran

  Lojtari tipik mund të mos kuptojë me të vërtetë nuancat probabilistike të rrotave apo zare, por gjëra të tilla duken pak më shumë të mundshme se, të themi, duke u përpjekur për të rritur një fëmijë në këtë shoqëri të çmendur të yni. ~ Arthur S. Reber, Bibla e Re Gambler &