0 Comments
Uptown Pokies screenshot
sukses 100%

50x Wagering
Tërheqja maksimale EURO 545000
Bonus shtesë: 33 rrotullon falas në kazino Gladiator Rruga drejt Romës Playtech Slots Casino

Chip FALAS EURO 140 përditësuar: Shkurt 23, 2017 Author: Joe Dase
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "EURO 140 Chip FALAS"

  • Cesar Heldman
    Cesar Heldman

    LOL, unë kisha për të ndaluar veten, sepse ajo thread ishte i çmendur. Duhet të jetë një shkak i ri që të gjithë të tjerët e njohin marrëveshjen dhe ne ose të marrim pjesë ose të ecim përpara. Unë nuk kam nevojë për dikë që të më thotë ose të thotë se si të postosh apo jo të postosh, të komentosh apo jo në ndonjë Fije, mirësinë time, PËR REAL. Kjo ishte një tërësi e tërë nervore, sikur po drejtonin diçka. Oh keq e mia, kjo DUHET të jetë lol faqen e tyre. @titomania @birchybaby Unë mendoj se ju djema mori ato drejt pse mirë

  • Peder Flesner
    Peder Flesner

    Do të kalojë në këtë, por kënaquni.