0 Comments

Bast 30x
EUR 995000 Paratë maksimale jashtë
additional bonus: 280% Casino Welcome Bonus on Cherry Bomb

EUR 970 asnjë depozitë përditësuar: Dhjetor 23, 2010 Author: Barrett Plenty

Përgjigjet në "EUR 970 pa depozitë"

 • Kirk Mohd
  Kirk Mohd

  Lojtarët, më të mirën

 • Andre Fleckenstein
  Andre Fleckenstein

  Nuk mund të bëjmë, por faleminderit për ndarjen

 • Haley Reels
  Haley Reels

  Mund kënaqësia juaj të jetë po aq e mirë sa një shishe e plotë e verës ... e formuar si një drejtkëndësh ... me një shtyllë të lirë LOL

 • Reynolds Reilley
  Reynolds Reilley

  Bet i ngadalshëm dhe i vogël kur humbni dhe bast më shumë kur fitoni

 • Earlie Costanza
  Earlie Costanza

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.