0 Comments

Kërkesat e 50X basteve
Tërheqja maksimale e Eur 889000
additional bonus: €215 Online Casino Tournament on Going Bananas Simbat

EUR 950 Casino Tournament përditësuar: Tetor 27, 2013 Author: Orlando Nettles
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "EUR 950 Casino Tournament"

 • Elijah Jumper
  Elijah Jumper

  Faleminderit për gjuetinë dhe ndarjen

 • Hymie Heidel
  Hymie Heidel

  Shumë libra, aq pak kohë.

 • Braden Kolich
  Braden Kolich

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Donnie Cardinal
  Donnie Cardinal

  Në botën e lojërave të fatit, nuk ka asgjë më të keqe se të fitosh para, pastaj ta humbësh atë dhe më shumë