0 Comments

30X Luaj Nëpër Kazino
$ 746000 Tërheqja maksimale
Bonus shtesë: 22 Rrotullime Lojalë Falas! në Horizonti ngjarje Betsoft Lojë me Slot

Eur 755 Turneu i Kazinove Online përditësuar: Tetor 25, 2011 Author: Krisha Croce
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Eur 755 Online Tournament Kazino"

 • Darwin Cart
  Darwin Cart

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Ritchie Dejean
  Ritchie Dejean

  lojtarë të mirë fat

 • Carol Hays
  Carol Hays

  Rast i shkëlqyeshëm, Ti po bën një punë të mrekullueshme

 • Mickie Jereb
  Mickie Jereb

  lojtarë të mirë fat

 • Eben Colegrove
  Eben Colegrove

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.