0 Comments
Screenshot ekskluzive
sukses 100%

Kërkesat e 44x Wager
€ 567000 maksimizo para
Bonus ekskluziv: € 77 Casipi i Kazinosë në rrjedhën e parave të gatshme

Eur 750 Tournament përditësuar: Shkurt 8, 2018 Author: Ezequiel Sarro
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Eur 750 Tournament"

 • Christiano Disch
  Christiano Disch

  Shpresoj të gjesh diçka që të pëlqen

 • Jamal Roselli
  Jamal Roselli

  Keni një ditë të mahnitshme dhe një natë me fat të gjithë

 • Dave Adam
  Dave Adam

  Fat i mirë është ajo që ndodh

 • Max Bermel
  Max Bermel

  Ajo që kemi këtu është një dështim për të komunikuar. Mendoj se përkufizimet e mia duhet të jenë jashtë, unë isha si "Ehh" kur NDB me të vërtetë do të thoshte DB, edhe unë shkova "Hmm" kur monedha në post do të thotë 1c për 3p që është një raport 1: 3, por jam i çmendur të mendoj se do të thotë mujore ndonjëherë ditë 30 jep ose merr pak ditë? Ehhhhrrrmmmm Unë duhet të jetë i çmendur

 • Frants Chupp
  Frants Chupp

  kemi një natë të mirë të premten për të na prej nesh.

 • Niven Gahagan
  Niven Gahagan

  Puna e bukur! Faleminderit për info