0 Comments

Pa bonus të ri depozitash për Casino Desert Nights

Kërkesat e 65x Wager
EUR 848000 Max CashOut
Bonus ekskluziv: 750% Bonus i parë i depozitave në Cats Portomaso Casino Slots

Chip EUR 666 FALAS përditësuar: Tetor 22, 2015 Author: Dane DuhlTags: Kodet e Bonusit të Kazinove për Nights Desert, Kazinot më të Mëdha për Natë të Shkretëtirës Pa Bonus Depozitash, Pa pagesë çipa Kazino për Nights Desert, Kuponë Kazino për Nights Desert, Tournament Kazino për Nights Desert, Nights Desert Casino Rrotullime të lira, 2019 #1Përgjigjet në "EUR 666 FREE Chip"

 • Burch Chinchilla
  Burch Chinchilla

  Tre rregulla që përpiqem t'i ndjek… lexoni kushtet, kurrë mos i ndiqni dhe me asnjë fitore. Jo gjithmonë i përmbahem rregullave të mia, por përpiqem.

 • Lee Matthis
  Lee Matthis

  faleminderit për rrotullimet

 • Aldo Boles
  Aldo Boles

  Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.