0 Comments
Bovada screenshot
sukses 100%

65X Luaj Nëpër Kazino
€ 978000 maksimizo para
bonus special: 255 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë! në Kitty Cash Lojë 1x2gaming Slot

Eur 665 Daily freeroll turneu i slotit përditësuar: Shkurt 1, 2014 Author: Cooper Vent
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "Eur 665 Daily freeroll slot tournament"

  • Terrance Meehan
    Terrance Meehan

    Hej hej atje @titomania, të kapi një, duhet të ketë qenë një karrem i mirë Faleminderit dhe shpresoj se do të bësh mirë dhe kështu është edhe miku yt që po bën akoma më mirë

  • Filmore Jarry
    Filmore Jarry

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.