0 Comments
Ekrani i Cherry Gold
sukses 100%

65X Bast
$ 952000 Tërheqja maksimale
bonus ekstra: 230% Bonus më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit në Sekretet e Poseidon HD

Eur 650 Daily freeroll turneu i slotit përditësuar: Shtator 7, 2014 Author: Rudd Batdorf

Përgjigjet në "Eur 650 Daily freeroll slot tournament"

 • Jeffery Camper
  Jeffery Camper

  Këtu po dëshirojmë shumë fat dhe fat të mirë për të gjithë lojtarët e kazinove.

 • Konstantin Fazzino
  Konstantin Fazzino

  Luck ndonjëherë viziton një budalla, por kurrë nuk ulet me të.

 • Harrison Hiner
  Harrison Hiner

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Brant Dentler
  Brant Dentler

  Keni një mëngjes të mirë për secilin prej nesh