0 Comments
Screenshot e Vegas Crest
sukses 100%

50X Luaj nëpërmjet Kazino
€ 480000 Max CashOut
bonus ekskluziv: $ 3650 Nuk ka bonus depozitash në Lindjen e Diellit, Wes ...

EUR 535 Casino Tournament përditësuar: Janar 18, 2014 Author: Leonardo Cantwell
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "EUR 535 Casino Tournament"

 • Weldon Terwilliger

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Jonas Layfield
  Jonas Layfield

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Benedikti Fluitt
  Benedikti Fluitt

  Fat i mirë për lojtarët e rinj

 • Phillipp Eskola
  Phillipp Eskola

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë? Cilat janë pro dhe kundër në këtë kazino?

 • Marvin Keys
  Marvin Keys

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë?