0 Comments
Kazino në Net screenshot
sukses 100%

44x Wagering
€ 197000 Tërheqja maksimale
extra bonus: 185% Deposit Match Bonus on Savanna Moon

Eur 385 Mobile freeroll turne slotesh përditësuar: Korrik 29, 2012 Author: Durante Chargois
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "Eur 385 Mobile freeroll slot tournament"

 • Esteban Mctighe
  Esteban Mctighe

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Gabriello Hoague
  Gabriello Hoague

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Hewie Nuzzo
  Hewie Nuzzo

  Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.

 • Konstantin Shaheen

  Pse elefanti nuk donte të luante letra në xhungël? Sepse ka pasur shumë cheetahs.