0 Comments

Kërkesat e 33X basteve
€ 194000 Tërheqja maksimale
special bonus: 175 Loyal Free Spins! on Legends Of Olympia Saucify Casino Slots

Eur 245 Turniu i Kazinosë përditësuar: Shtator 3, 2015 Author: Wesley Engberg

Përgjigjet në "Eur 245 Casino Tournament"

 • Harv Cong
  Harv Cong

  Nëse nuk keni fat si një lojtar. Askush nuk tha se do të ishte lojë e lehtë, prandaj mos e braktisni kur bëhet e vështirë.

 • Augie Hoston
  Augie Hoston

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri.

 • Griffith Cendejas
  Griffith Cendejas

  Lojtarët e mirë fat këtu!