0 Comments
Sheshi i Kuq i Stagut
sukses 100%

65X Luaj Nëpër Kazino
Tërheqja Maksimale e Eur 982000
Extra Bonus: Eur 870 Freeroll freeroll në garat e para Gold e Persisë

995% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit përditësuar: Shkurt 12, 2014 Author: Hinze Mcnab
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "995% Bonus më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit"

 • Clay Kroh
  Clay Kroh

  Më mirë një ounce e fatit se një kile flori. ~ Proverb jidish

 • Mose Shack
  Mose Shack

  gëzoni lojën tuaj

 • Tyrone Leighton
  Tyrone Leighton

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.