0 Comments
Slots screenshot Kopshti
sukses 100%

55X Luaj përmes
$ 147000 Tërheqja maksimale
Extra Bonus: $195 free chip casino on Hero War Hd World Match Casino Slots

960% Nuk ka Bonus Rregullash! përditësuar: Janar 31, 2011 Author: Albert Lapsley

Përgjigjet në "960% Nuk ka Bonus Rregullash!"

 • Derrin Lich
  Derrin Lich

  Një tjetër bonus i madh, faleminderit aq shumë për ndarjen e tij

 • Adams Vester
  Adams Vester

  Faleminderit për info në këtë post dopicomama!

 • Brad Konkle
  Brad Konkle

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.