0 Comments

Kërkesat e 35X basteve
Maksimumi $ 740000 Max
Bonus shtesë: EUR 1660 nuk ka kodin e bonusit të depozitave Super Flip

Bonus i Parë i Depozitave 945% përditësuar: Qershor 14, 2017 Author: Delano Feltz

Përgjigjet në "945% Bonusin e Parë të Depozitave"

 • Avatar
  Berk Caywood

  Faleminderit shumë Tito

 • Perren Skalski
  Perren Skalski

  (Ky është vetëm një sugjerim, ju do të bëni ashtu siç mendoni, unë nuk jam një mësues feje

 • Jarred Truitt
  Jarred Truitt

  "Në lojëra të fatit, mëkati vdekjeprurës është që të gabojë një lojë e keqe për fat të keq".

 • Jonas Tellis
  Jonas Tellis

  Plotësoni plotësisht ëndrrën tuaj dhe nxirrni plotësisht shfaqjen e saj.

 • Alisander Shotts
  Alisander Shotts

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.