0 Comments
Euro Palace screenshot
sukses 100%

40X Luaj përmes
€ 536000 maksimizo para
Bonus shtesë në kazino: Eur 970 Free Tournament në Double Double Royal

$ 945 Daily freeroll turneu i slotit përditësuar: Janar 24, 2013 Author: Lon Goodell
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 945 Daily freeroll slot tournament"

 • Perry Reza
  Perry Reza

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Izrael Renee
  Izrael Renee

  Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur

 • Etienne Bigford
  Etienne Bigford

  Urime për ju Edik

 • Robert Lukach
  Robert Lukach

  Good luck dhe have fun!

 • Chev Rudolf
  Chev Rudolf

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.