0 Comments
888 Zonja screenshot
sukses 100%

45X Wagering
Eur 8000 Max CashOut
bonus ekskluziv: € 777 Freeroll Daily Tournament në slot Shtëpia e përhumbur

940% Depozitave Bonus Match përditësuar: Janar 17, 2015 Author: Maxwell Zaldivar
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "940% Bonusin e Lojërave të Depozitave"

  • Pierson Ewbank
    Pierson Ewbank

    Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe

  • Clair Pollitt
    Clair Pollitt

    Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.