0 Comments
Sheshi i Kuq i Stagut
sukses 100%

55X Wagering
Tërheqje maksimale 747000
Additional Bonus: 205% Match bonus on Tahiti Feeling Merkur Casino Slots

Bonus i Parë i Depozitave 885% përditësuar: Korrik 23, 2014 Author: Leroy Stradley
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "885% Bonusin e Parë të Depozitave"

 • Averell Mccleave
  Averell Mccleave

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Stanislaus Reuben

  Kalimi përmes

 • Wallace Otting
  Wallace Otting

  Pothuajse të gjithë kazinotë zbatojnë KYC, e njohin politikën tuaj të klientëve, dmth. Ata kërkojnë që ju të dorëzoni dëshmi për identitetin dhe adresën. Pra, në kthim, zbatoni KYC veten, e dini kazinosën tuaj. Në këtë mënyrë, ju do të shmangni problemet në të ardhmen.

 • Cozmo Travelstead

  Është e rëndësishme të gëzoni aktivitete të tjera në mënyrë që bixhozi të mos bëhet pjesë e madhe e jetës suaj.