0 Comments

Kërkesat e 55x Wager
€ 885000 Max CashOut
special bonus: 565% Casino Welcome Bonus on Beauty Salon Pragmatic

855% Nuk ka Bonus Rregullash! përditësuar: Tetor 22, 2013 Author: Joshuah Patnaude
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "855% Nuk ka Bonus Rregullash!"

 • Ernie Verret
  Ernie Verret

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Lionel Longanecker

  Është e premtja e vetmja vendim që duhet të bëni është shishe ose xhami

 • Jere Boulanger
  Jere Boulanger

  Të gjitha fat për anëtarët CB2 luajtur në këtë kazino

 • Reed Stier
  Reed Stier

  si një dollar i fituar