0 Comments

40X Luaj përmes
Eur 565000 Max të dalë para
Bonus shtesë: £ 550 Tournament on Jungle lumtur

840% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit përditësuar: Nëntor 30, 2011 Author: Mateu Clement
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "840% Bonus më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit"

 • Tobie Rustad
  Tobie Rustad

  Faleminderit për postin.

 • Malik Grady
  Malik Grady

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Chaddie Moster
  Chaddie Moster

  Lojtarët e mirë të kazinosë fat !?

 • Hardy Spielberg
  Hardy Spielberg

  faleminderit për shpërndarjen

 • Cyril Greaney
  Cyril Greaney

  Mos lejoni që të kontrolloheni nga këto tri gjëra: e kaluara juaj, njerëzit dhe monja.