0 Comments
Screenshot Wild Vegas
sukses 100%

Kërkesat e 44x Wager
Tërheqja maksimale e EUR 878000
Bonus i Veçantë: $ 440 FREE Chip në Kazino futboll Lojrat e Kazinove

$ 810 Daily freeroll turneu i slotit përditësuar: Shkurt 16, 2013 Author: Ahmed Oldenkamp
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 810 Daily freeroll slot tournament"

 • Ulberto Yurko
  Ulberto Yurko

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Morley Hollobaugh

  Lojtarë të mirë fat.

 • Laurie Mccloe
  Laurie Mccloe

  Si gjithmonë bonus i mirë, faleminderit shumë!

 • Kevin Nason
  Kevin Nason

  Ka një mënyrë shumë të lehtë për t'u kthyer nga një kazino me një pasuri të vogël: shkoni atje me një të madhe.

 • Lyle Lauth
  Lyle Lauth

  Cili është ndryshimi midis pokerit në internet dhe pokerit të gjallë? Ju mund të qani pas një rrahje të keq online dhe askush nuk do të qeshë me ju.

 • Gerrit Strasburg
  Gerrit Strasburg

  Keni një të mërkurë të mrekullueshme për të gjithë. gëzojnë tuaj

 • Omero Corman
  Omero Corman

  Faleminderit për postin dhe më të mirën për të gjithë lojtarët e këtij shpërblimi