0 Comments
Pamje nga Royal Vegas
sukses 100%

44X Luaj nëpërmjet Kazino
€ 632000 Max CashOut
Bonus i Veçantë: 10 FREE Spins në Quest Of Kings Amaya Kazino Slots

$ 795 Tournament përditësuar: Qershor 30, 2012 Author: Skippy Axson
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 795 Tournament"

 • Garfinkel Trybus
  Garfinkel Trybus

  Faleminderit për ndeshjen e bonusit.

 • Syd Sutley
  Syd Sutley

  Lënia e një makine, e një tavoline ose e kompjuterit tuaj është e rëndësishme sepse ajo kohë ju lejon të kontrolloni kufijtë tuaj për të siguruar që nuk jeni me kalimin e kohës ose parave.

 • Heinz Savoca
  Heinz Savoca

  Një adage e vjetër e kazinosë është: "Unë do të jem me fat se i zgjuar".

 • Son Presley
  Son Presley

  Bet i ngadalshëm dhe i vogël kur humbni dhe bast më shumë kur fitoni

 • Mitchael Suen
  Mitchael Suen

  Gjithmonë bast me kokën tuaj, jo mbi të.