0 Comments
Screenshot të Partisë Kazino
sukses 100%

Kërkesat e 50X basteve
Maks 492000 Max do të dalë jashtë
Additional Bonus: €2915 No Deposit Bonus on Black Bull Simbat

$ 795 Turneu i Kazinove përditësuar: Nëntor 24, 2015 Author: Jack Pollett
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 795 Casino Tournament"

 • Carlie Brisbois
  Carlie Brisbois

  Mirembrema

 • Ossie Corlew
  Ossie Corlew

  Faleminderit për përpjekjen

 • Emile Busch
  Emile Busch

  Mirëmbrëma për të gjithë ju, faleminderit për ndarjen, dhe më të mirën për të gjithë lojtarët e kësaj

 • Rupert Stayton
  Rupert Stayton

  Bastet e fatit nuk janë çështje e shpejtësisë, sa më shpejt të luani, aq më shpejt do të humbni, nëse nuk e goditni diçka në mënyrë që të luani me shpejtësi të arsyeshme dhe të kënaqeni me veten.

 • Eloy Hoskin
  Eloy Hoskin

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues