0 Comments
Screenshot Mansion Casino
sukses 100%

55x luaj nëpër kazino
$ 507000 Max CashOut
Bonus i veçantë: 350 € turneu i lojërave ditore për freeroll në Redbeard Co Pragmatik

75 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash përditësuar: Qershor 18, 2016 Author: Rodolph Brwon
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "75 Spins Pa pagesë asnjë kazino depozitash"

  • Olvan Costigan
    Olvan Costigan

    Roger, i cili ishte 19 vjeç, ishte duke blerë një byzylyk të shtrenjtë, për të befasuar të dashurën e tij në Ditën e Shën Valentinit dhe Ditës, në një argjendar dhe dyqan shumë të zgjuar në Hatton Garden, Londër. Argjendari e pyeti dhe, A do të dëshironit emrin e të dashurës sate dhe të gdhendur në të? ”Roger mendoi për një moment, u ngacmua, pastaj u përgjigj, dhe; Jo, përkundrazi gdhendi 'Për një dhe vetëm dashurinë time &". "Argjendari buzëqeshi dhe tha: &;Po zoteri; sa shumë romantike për ju. ”Roger u përgjigj me një shkëlqim në sytë e tij, dhe; Jo saktësisht romantike, por shumë praktike. Në këtë mënyrë, nëse prishemi, unë mund ta përdor përsëri. "

  • Vern Foret
    Vern Foret

    Fat i mirë për të gjithë qershinë flori lojtarët e kazinosë