0 Comments
Ekrani i Cherry Gold
sukses 100%

60X Luaj përmes
€ 829000 Tërheqja maksimale
exclusive bonus: €2715 No deposit on Major Moolah

75 Pa rrotullime asnjë depozitë përditësuar: Dhjetor 30, 2016 Author: Ahmed Morman

Përgjigjet në "75 Pa rrotullime asnjë depozitë"

 • Giorgio Hannold
  Giorgio Hannold

  sunshine!

 • Arnoldo Kershaw
  Arnoldo Kershaw

  Faleminderit për postin.

 • Ferdie Lizardi
  Ferdie Lizardi

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Fremont Janak
  Fremont Janak

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë? Cilat janë pro dhe kundër në këtë kazino?