0 Comments

Kërkesat e 50x Wager
$ 155000 Tërheqja maksimale
Bonus i Veçantë: EUR 225 KODI I BONUSIT TË DEPOZITËS Rainbow King

705% Kazinoja më e mirë e regjistrimit përditësuar: Prill 21, 2016 Author: Sammy Calvillo
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "705% Bonusin më të mirë të regjistrimit"

 • Mose Anhalt
  Mose Anhalt

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Graham Freeney
  Graham Freeney

  Wootie dhe Flowfish

 • Clement Pettitt
  Clement Pettitt

  Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe