0 Comments
Planet 7 screenshot
sukses 100%

66X Wagering
€ 408000 maksimizo para
exclusive bonus: EURO 66 FREE Casino Chip on Fruit Abduction Pariplay

$ 680 Kazino Chip përditësuar: Korrik 6, 2015 Author: Andres Driscoll
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 680 Casino Chip"

 • Wye Silacci
  Wye Silacci

  Gruaja ime më ka lënë, sepse unë jam një lojtar i sëmurë. Do të bëja gjithçka për të fituar mbrapa.

 • Aguie Posthuma
  Aguie Posthuma

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Mack Hedlund
  Mack Hedlund

  Në lojëra të fatit shumica duhet të humbasin në mënyrë që disa të fitojnë.

 • Loy Pesso
  Loy Pesso

  argëtohuni duke luajtur

 • Cirilo Quayle
  Cirilo Quayle

  une kaloj