0 Comments

Bonus nga Kazino Vegas Palms

66x Luaj me Kazino
$ 297000 Tërheqja maksimale
Bonus shtesë i kazinosë: 200 FALAS SPINS në Fistful të dollarëve

Bonus i Parë i Depozitave 645% përditësuar: Qershor 1, 2017 Author: Massimo GaymonEtiketat: Kodet e Bonusit të Kazinove të Palmave të Vegasit, Kazinot më të Mëdhenj të Palmave të Vegasit Pa Bonusin e Depozitave, Vegjët e Palmave të Kazinosë me Palma të Vegas, Kuponat e Kazinosë të Palmave të Vegasit, Turset e Kazinosë të Palmave të Vegasit, Vegas Palms Casino Tinset, Rrotullimet e Kazinove të Palmave të Vegasit, Rrotullimet e lira, 2020 # 1


Shpërblimet e lidhura "Bonus i Parë i Depozitimit 645%":

 1. € 190 Casino turne freeroll
 2. Eur 220 Pa pagesë Kazino Chip
 3. $ 245 Pa pagesë Chip
 4. 165% Ndeshja në një kazino
 5. EUR 135 Tournament

Provoni fatin tuaj me bonusin e Vegas Palms

Filloni të luani me "645% Bonusin e Parë"

Asnjë Bonus Depozitues Kazinoje | rishikim slot asgard

Komente për "645% Bonus i Parë i Depozitave"

 • Izrael Amster
  Izrael Amster

  Gëzuar dhe me fat të premten të gjithë Maj këtë ditë të jetë e plotë të Bekimeve

 • Ahmed Paille
  Ahmed Paille

  Të gjitha të mirat për lojtarët depozitues

 • Axe Mayette
  Axe Mayette

  Fat i mirë për ata që luajnë në këtë kazino

 • Jerrome Pinneo
  Jerrome Pinneo

  Nuk jam lojtar këtu