0 Comments

65x luaj nëpër kazino
Maksimumi $ 97000 Max
Bonus shtesë: 65 FREE SPINS on Juicenfruits Playson Lojë me Slot

$ 520 Tournament përditësuar: Shtator 20, 2011 Author: Merill Cammarata
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 520 Tournament"

 • Frazier Yelder
  Frazier Yelder

  Natën e mirë

 • Bernie Bostrom
  Bernie Bostrom

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Alonzo Jin
  Alonzo Jin

  dhe gjej sa më vështirë që punoj

 • Stanford Bohnsack

  Gamble gjysma e asaj që ju jeni të gatshëm për të rrezikut. Në këtë mënyrë, nëse nuk e fitoni, ju do t'i jepni vetes një shans të dytë, një ditë tjetër.