0 Comments

turneu

Tournamentshtë hapur turneu i Muajit të Dytë dhe ju keni një shans të fitoni $ 5,000 $ në çmime. Slot pesë mbështjell Chicken Funky është loja e zgjedhjes për këtë ngjarje. Kjo ngjarje zhvillohet gjatë gjithë nëntorit. Fito çmimin e parë, $ 1,500! Hyni tani!
Emri i turneut - Muaji i gjatë
Lojë - Chicken Funky
Blej në - $ 5
Rebuy - $ 5
Data - Nëntor 1st deri në nëntor 30th
$ 5,000 në çmime në Slots Liberty përditësuar: Tetor 26, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 5,000 në çmime në Slots Liberty"

 • Edik Canseco
  Edik Canseco

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri.

 • Griff Dunagin
  Griff Dunagin

  Përshëndetni miqtë e mi të ëmbël Kini një ditë dhe javë të lumtur dhe të sigurt

 • Shad Hummel
  Shad Hummel

  Mbrëmje e mirë.

 • Dwayne Pearson
  Dwayne Pearson

  Info fantastike, faleminderit shumë!

 • Iorgo Rochholz
  Iorgo Rochholz

  Nuk ka të bëjë vetëm me paratë, është gëzimi për ta fituar atë.

 • Do Sorbo
  Do Sorbo

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Henri Cerbone
  Henri Cerbone

  Nuk kam intertops për mua

 • Normand Mckeehan
  Normand Mckeehan

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e kazinove cirrus

 • Amory Norrick
  Amory Norrick

  Mund të qeshni pasuri mbi ju.

 • Kingsly Claire
  Kingsly Claire

  Faleminderit për postin.

 • Teddy Marquez
  Teddy Marquez

  Pse kazino më lejo të regjistrohesha dhe të luaja? une jam nga SHBA

 • Cary Travers
  Cary Travers

  Faleminderit për ndarjen tuaj këtë për ne

 • Waylen Herz
  Waylen Herz

  Luaj lojëra inteligjente dhe thjesht mund të fitosh. Unë luaj shpejt dhe humbas brenda disa minutave, mos u bëj si unë.

 • Agosto Overy
  Agosto Overy

  fat i mirë këtu

 • Truman Liner
  Truman Liner

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Lanie Harriston
  Lanie Harriston

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Tuan Liles
  Tuan Liles

  Lojtarët e mirë fat këtu!

 • Frances Finch
  Frances Finch

  Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

 • Larry Legere
  Larry Legere

  Fat i mirë për lojtarët e rinj

 • Niels Loch
  Niels Loch

  Nëse e luani atë, a mund t'ju tronditë përtej pritjeve tuaja më të egra

 • Shoferi i Rayford

  A ka luajtur dikush në këtë kazino më parë? Cilat janë pro dhe kundër në këtë kazino?

 • Billy Bargas
  Billy Bargas

  Gëzojnë të luajnë

 • Armando Sleeman
  Armando Sleeman

  të përshtatshme për veten e tyre. Gëzoni lojë këtu!

 • Keels Buster
  Keels Buster

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Terry Wimpy
  Terry Wimpy

  Luck ndonjëherë viziton një budalla, por kurrë nuk ulet me të.

 • Mitchell Wiles
  Mitchell Wiles

  Hani paratë tuaja të basteve

 • Darren Brownfield

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Hilary Avants
  Hilary Avants

  Oops &, tani unë nuk jam duke i kushtuar vëmendje & Thanks dopi.

 • Issac Skiles
  Issac Skiles

  Gëzoni përvojën tuaj të lojrave me këtë

 • Eldridge Diehl
  Eldridge Diehl

  fat i mirë për ju juliet.

 • Orazio Cobbins
  Orazio Cobbins

  Faleminderit admin dhe aplikuesit

 • Erasmus Moskos
  Erasmus Moskos

  Njerëz të mirë në mbarë botën të gjerë ???

 • Nick Stansbury
  Nick Stansbury

  Faleminderit për gjueti

 • Salem Abele
  Salem Abele

  Mirëmëngjes, faleminderit për ndarjen e këtij shpërblimi dhe nëse lojtari juaj në këtë dëshiroj më të mirën, shpresoj që të fitoni diçka

 • Graeme Scheurer
  Graeme Scheurer

  një blog i tillë me shumë raste të tilla që të gjithë do të gjejnë diçka

 • Frederic Mckamie
  Frederic Mckamie

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.

 • Trenton Kubik
  Trenton Kubik

  Unë duhet të ketë një prapanicë të mirë, sepse, çdo herë që unë jam duke shkuar larg nga biseda me dikë ata thonë "Çfarë një gomar?"

 • Abbey Sarris
  Abbey Sarris

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Cristian Tole
  Cristian Tole

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Harold Poat
  Harold Poat

  Mirëmëngjesi për secilin prej nesh

 • Steven Dooley
  Steven Dooley

  Goodluck për lojën tuaj në këtë kazino,

 • Rinaldo Coldivar
  Rinaldo Coldivar

  Faleminderit për shpërndarjen

 • Enrico Boulet
  Enrico Boulet

  E lumtur të gjithë të enjten, shpresoj që ai të jetë plot me madhështi

 • Pryce Haggett
  Pryce Haggett

  Do të kalojë

 • Rolando Scurry
  Rolando Scurry

  sunshine!