0 Comments

Krijo një llogari Kazino 888 duke përdorur lidhjet në këtë faqe dhe merrni $ 20 absolutisht falas. Kur të bësh depozitimin e parave të para të parave nga të paktën $ 10, do të marrësh një bonus shtesë prej 50% të shumës së depozitës, deri në $ 1,000. Që nga gushti 2018, 888 Casino tani ofron një bonus shtesë 50% në depozitimin tuaj të dytë, deri në $ 1,000.

50% deri në, 000 (Depozitat 2 për shumën e plotë) në 888 Casino

How It Works

Welcome Bonus

Shpërblimi $ 20 i mirëpritur, i lirë për të gjitha regjistrimet e reja të llogarive në 888 Casino NJ, përfshin paratë për të provuar lojërat e kazinosë dhe 888 poker.

Pas regjistrimit të llogarisë suaj, do të merrni $ 10 në luajtjet falas të kazinosë, $ 4 për t'u përdorur në tavolinat e pokerit dhe një shtesë $ 6 në biletat e turneve të pokerit.

Bonus Depozitimi

Oferta e re e bonusit të depozitave në 888 Casino, që nga gushti 2018, është 50% deri në $ 1,000 në depozitimin tuaj të parë dhe një shtesë 50% deri në $ 1,000 në depozitimin tuaj të dytë.

Bonusi i depozitës së 888-it i nënshtrohet një Kërkesa për xNUMXX wagering, e cila duhet të përmbushet para se të tërhiqni fondet e bonusit. Për shembull, nëse keni bërë një depozitë 50 $, do të merrni 100 $ në para të gatshme. Atëherë do të duhet të fitoni $ 3,000 në mënyrë që të merrni shumën e plotë të bonusit. Mbani në mend se disa lojëra kontribuojnë më shumë në kërkesë sesa të tjerët. Mënyra më e shpejtë për të pastruar bonusin në 888 është duke luajtur lojëra elektronike, të cilat kontribuojnë me një normë prej 100%. Blendë dhe video poker kontribuojnë në 10%, dhe të gjitha lojrat e tjera në tryezë me 20%.

50% deri në $ 2,000 (depozitat 2 për shumën e plotë) në 888 Casino përditësuar: Janar 25, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "50% deri në $ 2,000 (depozitat 2 për shumën e plotë) në 888 Casino"

 • Prince Duchon
  Prince Duchon

  Çfarë i tha gjirafën tigrit në tavolinën e pokerit? Mendova se ishe një cheetah

 • Burton Malley
  Burton Malley

  Faleminderit për këtë post, kris

 • Freeman Shoffner
  Freeman Shoffner

  Dita juaj të jetë e mbushur me bekime

 • Lindsay Auer
  Lindsay Auer

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Dwaine Deaner
  Dwaine Deaner

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Lambert Bourquin
  Lambert Bourquin

  LOJË TË MIRË TË LUAJTSHËM!

 • Luciano Whittington

  Ju uruar të gjithë kënaqësi dhe shumë fat!

 • Brady Terrio
  Brady Terrio

  Nuk ka bllokim në çantën e një lojtar.

 • Ambrose Rotondo
  Ambrose Rotondo

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Claud Burdick
  Claud Burdick

  Një shumë fat në lojë të gjitha rul të lartë!

 • Rab Metivier
  Rab Metivier

  Faleminderit për kohën dhe përpjekjet për këtë bonus

 • Thurston Sebourn
  Thurston Sebourn

  dy gjëra më të çmuara

 • Boyd Nassif
  Boyd Nassif

  Gëzoni lojën tuaj

 • Art Mastin
  Art Mastin

  Vendosni sa kohë mund të përballoni për të shpenzuar lojrat e fatit. Kur të arrini afatin kohor, ndalo lojrat e fatit.

 • Moises Garton
  Moises Garton

  Faleminderit për info.

 • Erny Rumfelt
  Erny Rumfelt

  Faleminderit për info në këtë post!

 • Baird Saam
  Baird Saam

  argëtohuni

 • Rayner Elvin
  Rayner Elvin

  Le të jetë, le të jetë, le të jetë, le të jetë një

 • Fan Harland
  Fan Harland

  gëzojnë pjesën tjetër të ditës

 • Leopoldo Rockett
  Leopoldo Rockett

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Arnoldo Rashad
  Arnoldo Rashad

  Lojtarët, më të mirën

 • Derby Dower
  Derby Dower

  të përshtatshme për veten e tyre. Gëzoni lojë këtu!

 • Hall Steans
  Hall Steans

  Sot është dita jote

 • Sylvan Sullivant
  Sylvan Sullivant

  Të gjitha të mirat për lojtarët e rinj

 • Demetris Galbo
  Demetris Galbo

  Nuk mund të bëj, por gjithsesi thanks

 • Agustin Simcox
  Agustin Simcox

  Faleminderit për postin dopi

 • Giorgio Frayer
  Giorgio Frayer

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e klubit lojtarët e kazinove

 • Herc Blanke
  Herc Blanke

  Ju uruar shumë fat dhe këmbëngulje në lojë!

 • Des Scovel
  Des Scovel

  Faleminderit për ndarjen dhe më të mirën për të gjithë lojën që luaj këtu

 • Son Fuquay
  Son Fuquay

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Dwain Challender
  Dwain Challender

  Paç fat !!

 • Veshë Tracey
  Veshë Tracey

  Bastet e lojërave të fatit nuk kanë të bëjnë me atë se sa mirë i luani lojrat, është me të vërtetë për sa mirë merreni me paratë tuaja

 • Johnny Iannotti
  Johnny Iannotti

  Vetëm mos shpenzoni paratë e fituara nga marrëzi

 • Ulric Trine
  Ulric Trine

  Mirëmëngjesi @dhan.

 • Dory Bobbett
  Dory Bobbett

  Woot!

 • Hercules Casimiro

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Bale Houseworth
  Bale Houseworth

  Keni një natë të mrekullueshme të gjithë.

 • Giraldo Hanel
  Giraldo Hanel

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Russell Barrell
  Russell Barrell

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Erasmo Metcalfe
  Erasmo Metcalfe

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Teodorico Whisner

  woot woot

 • Unë Dale
  Unë Dale

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Ahmed Polidoro
  Ahmed Polidoro

  Shpirti im është i lumtur, trupi im është i lumtur, por unë ju them atë që nuk është e lumtur dhe kjo do të ishte llogaria ime bankare

 • Lane Besser
  Lane Besser

  Luck ndonjëherë viziton një budalla, por kurrë nuk ulet me të. ~ Proverb gjerman

 • Tim Mcneill
  Tim Mcneill

  Më i mirë i fatit për të gjithë lojtarët e kazinosë

 • Angelico Tipping
  Angelico Tipping

  Shpresoj se ju të gjithë keni një fund të lumtur të premten se pjesa tjetër do të jetë po aq e lumtur

 • Daffy Hayer
  Daffy Hayer

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Cleve Niday
  Cleve Niday

  faleminderit për postimin

 • Elias Brock
  Elias Brock

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Reynold Chrest
  Reynold Chrest

  Më i mirë i fatit për lojtarët depozitues

 • Sumner Ndrysho
  Sumner Ndrysho

  Fat i mirë për ata që luajnë @BetDNA Casino

 • Waldon Gartin
  Waldon Gartin

  Të gjithë dëshirojnë një fundjavë të mirë dhe shumë fat!

 • Yong Rutledge
  Yong Rutledge

  Pse elefanti nuk donte të luante letra në xhungël? Sepse ka pasur shumë cheetahs.

 • Avram Inghram
  Avram Inghram

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Perice Fabula
  Perice Fabula

  Bastet e fatit janë biri i shpifjes dhe babai i dëshpërimit

 • Patricia Alonso
  Patricia Alonso

  vetëm duke kaluar nga :-P

 • Vito Swierczek
  Vito Swierczek

  një blog i tillë me shumë raste të tilla që të gjithë do të gjejnë diçka

 • Porter Binford
  Porter Binford

  Faleminderit për postin

 • Demetre Dingler
  Demetre Dingler

  tnx & gudluck pastaj gudeve

 • Wain Esquer
  Wain Esquer

  Falemnderit

 • Clifford Seabolt
  Clifford Seabolt

  Well @ Stormyme duhet të jetë këtu si ne kemi thunderboomers të mëdha të vjetra në kodrina dhe ajo do të drooling Shpresoj ditën tuaj shkon mirë @ xeraphyna Unë duhet të shkoj në takimet e mjekut dhe pazar etj me zonjë fqinj

 • Iago Bertha
  Iago Bertha

  wow urime! @ admin faleminderit Sydney dhe Alex edhe një herë për të gjithë punën tuaj të vështirë dhe një mundësi të shkëlqyer për të gjithë!

 • Cordell Hockenberry

  Pershendetje te gjitheve. Keni një ditë të mrekullueshme me më shumë dashuri, më shumë shpresë, më shumë durim,

 • Peter Roberts
  Peter Roberts

  woot woot

 • Diarmid Lundstrom
  Diarmid Lundstrom

  Ju uroj një të lumtur dhe shumë fat sot

 • Tobias Scherman
  Tobias Scherman

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Angelo Devereaux
  Angelo Devereaux

  FALEMINDERIT PER KETE DOPICOMAMA PAS

 • Maria Albro
  Maria Albro

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Ravil Diltz
  Ravil Diltz

  dopicomama Betfair Casino

 • Alfonzo Nielsen
  Alfonzo Nielsen

  faleminderit për ndarjen e këtyre informatave

 • Carol Barrick
  Carol Barrick

  Puna e bukur! Faleminderit për informacionin dhe kohën që shpenzove për botimin

 • Norris Ferron
  Norris Ferron

  Woot noot

 • Donn Cottrell
  Donn Cottrell

  Faleminderit për ndarjen tuaj këtë për ne

 • Howard Merck
  Howard Merck

  Le të jetë, le të jetë, le të jetë, le të jetë ajo?

 • Rutter Balle
  Rutter Balle

  Bixhozi nuk kërkon shumë energji të trurit, por për fitimet ju nevojitet pak fat

 • Roddie Chrusciel
  Roddie Chrusciel

  Mirëmëngjes të gjithëve

 • Richmond Celeste
  Richmond Celeste

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej asaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni për të humbur.

 • Thor Westin
  Thor Westin

  urime për të gjithë fituesit

 • Matty Kissack
  Matty Kissack

  Howdy nga Texas, dhe faleminderit për këtë post!

 • Danilo Law
  Danilo Law

  Keni një natë të mirë të gjitha

 • Clement Orban
  Clement Orban

  Nëse jeni vazhdimisht duke humbur. Ju keni për të luftuar me disa ditë të këqija për të fituar ditët më të mira të jetës suaj.

 • Gav Rozek
  Gav Rozek

  vendosni mbi të

 • Torin Vilanova
  Torin Vilanova

  Sot është dita jote

 • Travus Murrin
  Travus Murrin

  SHBA nuk pranohet

 • Gabe Ansell
  Gabe Ansell

  Mos harroni: Kur paratë janë zhdukur, është koha për të lëvizur

 • Bronson Kalani
  Bronson Kalani

  Ju uruar shumë fat dhe këmbëngulje në lojë!

 • Bryce Gaylor
  Bryce Gaylor

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Muhammed Lawlis
  Muhammed Lawlis

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino

 • Johnie Harville
  Johnie Harville

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Është e madhe që ka

 • Lonnie Wiseman
  Lonnie Wiseman

  Mirëmëngjes herët zogjtë

 • Quintin Dunnings
  Quintin Dunnings

  Informacion i madh, faleminderit shumë për ndarjen e tij

 • Burt Viruet
  Burt Viruet

  Keni një ditë të këndshme

 • Karta e Rajsit
  Karta e Rajsit

  Faleminderit për informacionet e turneut

 • Emlen Stehle
  Emlen Stehle

  Fat i mirë dhe e Gëzuar E Diela për të gjithë ju

 • Marcelo Hylton
  Marcelo Hylton

  shpresojeni me fat sot se sa dje

 • Luigi Tay
  Luigi Tay

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!

 • Henry Worthen
  Henry Worthen

  oh, ti nuk dëshiron që unë të këndoj.

 • Gavin Torelli
  Gavin Torelli

  Mirëdita të gjithëve dhe faleminderit për ndarjen e këtij shpërblimi me ne

 • Waldemar Ownes
  Waldemar Ownes

  Gudluck të gjithë

 • Samuele Wuensche
  Samuele Wuensche

  Faleminderit dhe fat të mirë për ata që mund të përdorin këtë bonus.

 • Karim Mcclaine
  Karim Mcclaine

  Kanë luajtur fun

 • Chet Miler
  Chet Miler

  Faleminderit për gjueti

 • Emmerich Spurr
  Emmerich Spurr

  Ju falënderoj për informacionin. Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino!