0 Comments
Uptown Pokies screenshot
sukses 100%

30x Luaj përmes
€ 199000 Max CashOut
bonus special: $ 290 Chip falas Ultra Hot Deluxe Novomatic Lojë me Slot

50 pa rrotullime përditësuar: March 20, 2015 Author: Grange Guo
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "50 FREE Spins"

 • Les Fountaine
  Les Fountaine

  Sot është dita jote

 • Alberik Rachel
  Alberik Rachel

  Fat i mirë për lojtarët e rinj

 • Richie Vento
  Richie Vento

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Jimbo Kapoor
  Jimbo Kapoor

  Faleminderit admin dhe aplikuesit

 • Umberto Swayzer
  Umberto Swayzer

  keni një të diel të madh