0 Comments

Joy Casino

Dje, cirku endacak me shfaqjen e baletit të tij 'Vëllezërit Testosterone' mbërriti në qytet. Si rezultat, vajzat me shumë përshtypje nga trupa e kabareve lokale u zhdukën në mënyrë misterioze këtë mëngjes, së bashku me vëllezërit. Kjo është arsyeja pse ne jemi në kërkim aktiv të kërkimit të disa talenteve të reja që të shkëlqejnë. Nëse ngritja e këmbëve deri në qiell dhe sytë e këndshëm gjatë gjithë natës, duket se është thirrja juaj në jetë, ndërsa nuk jeni alergjik ndaj shampanjës bubbles dhe kartëmonedha 100 $, ju jeni mirëpritur ngrohtësisht të merrni pjesë në performancën tonë. Përvoja e punës nuk kërkohet, dhe për më tepër të gjithë artistëve do të pajisen kostumet e rënies së nofullave dhe furnizimi i një viti me thembra dhe pupla. Pra, mos e humbni kohën tuaj, plotësoni formularin e regjistrimit dhe ejani në casting me një dhuratë të depozituar të aktivizuar:
5 freespins në Cabaret Royale
5 freespins në Cabaret Royale në Joy Casino përditësuar: March 3, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë