0 Comments
Sheshi i Las Vegas USA
sukses 100%

66x luaj nëpër kazino
Maksimumi $ 713000 Max
Bonus shtesë në kazino: £ 555 Freeroll në turneun e kazinosë në Pelikan Pete

Bonus i Parë i Depozitave 445% përditësuar: Shtator 13, 2010 Author: Dore Gutierres

Përgjigjet në "445% Bonusin e Parë të Depozitave"

 • Sheffie Studstill
  Sheffie Studstill

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Renault Devens
  Renault Devens

  Goodluck për ata që luajnë këtë kazino

 • Elwyn Novo
  Elwyn Novo

  Faleminderit për shpërndarjen

 • Hugues Bogacz
  Hugues Bogacz

  Faleminderit për të kërkuar këtë bonus për ne dhe për fat të mirë për ata që e përdorin këtë

 • Rabbi Dugue
  Rabbi Dugue

  Mirembrema