0 Comments

Kërkesat e 55x Wager
£ 192000 Max CashOut
Bonus shtesë në kazino: $ 285 Free Tournament Casino në Starbars

40 pa rrotullime përditësuar: Nëntor 19, 2014 Author: Patric Fote
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "40 FREE Spins"

  • Karl Franko
    Karl Franko

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.