0 Comments
Slots Heaven screenshot
sukses 100%

35X Luaj përmes
Tërheqje maksimale 449000
Bonus shtesë: 830% Bonus ndeshjesh Lojëra elektronike lojëra elektronike logjike të aksioneve

340% Bonus Welcome përditësuar: Qershor 24, 2012 Author: Marion Rodriquez
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "340% Welcome Bonus"

 • Derrik Outland
  Derrik Outland

  Nëse humbisni bankrollin tuaj, shkoni poshtë në një emërtim më të ulët. Kujtoni Ju gjithmonë mund të lëvizni pasi që ju keni rikuperuar humbjet tuaja.

 • Hamil Dalbec
  Hamil Dalbec

  Mund të qeshni pasuri mbi ju.

 • Joan Shetler
  Joan Shetler

  Fat i mirë këtu

 • Isador Ridges
  Isador Ridges

  argëtohuni duke luajtur

 • Alasdair Piccone
  Alasdair Piccone

  Fat i mirë dhe fitimet e larta!