0 Comments
BoVegas screenshot
sukses 100%

Kërkesat e 33X basteve
Maks 920000 Max do të dalë jashtë
Bonus shtesë për kazino: € 80 Nuk ka depozitë në legjendat e Avalon Saucify Slots Kazino

Bonus i Parë i Depozitave 330% përditësuar: Mund 20, 2016 Author: Mic Bardon
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "330% Bonusin e Parë të Depozitave"

 • Vlerë Saindon
  Vlerë Saindon

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Brady Logue
  Brady Logue

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.

 • Kenton Cuadra
  Kenton Cuadra

  Gëzojnë të luajnë

 • Kennan Nestler
  Kennan Nestler

  Më e mira e fatit