0 Comments
Eclipse screenshot
sukses 100%

Kërkesat e 45x Wager
€ 166000 Max CashOut
extra bonus: €111 Free Cash on Action Money Egt

325% Ndeshja në një Kazino përditësuar: Shtator 13, 2014 Author: Buster Camp

Përgjigjet në "325% Match në një Kazino"

  • Leonid Alcocer
    Leonid Alcocer

    IMPE e Shtuna dhe janë gjysma e keqe sesa ato që thashë për ditën e Premte, &; shpresoj se i keni kushtuar vëmendje lol Por, nëse ende do t'i tundoni lojërat elektronike dhe do t'i shtypni butonat e tyre, gjithashtu IMPE kam gjetur kur rrotullimet nuk po goditen, dhe megjithëse mund ta keni mundësinë ta mbani në një bast më të lartë, duke shkuar në goditje minimale vend pikërisht ashtu. Duhet të jesh në gjendje ta njohësh kohën për ta bërë këtë, unë po flas si pesëdhjetë rrotullime dhe asgjë tjetër përveç fitoreve të vogla .. dhe ndonjëherë mund të të duhet të bësh bastin vetëm pak më shumë .. do të dish se në cilën mënyrë nëse kjo funksionon për ty nëse godisni një fitore të këndshme me lëng ose rrotullime falas brenda rrotullimeve 20 .. përsëri kjo ka qenë përvoja ime personale me lojrat në internet