0 Comments

Kërkesat e 40X basteve
$ 729000 Tërheqja maksimale
Bonus ekskluziv në kazino: € 490 Free Casino Chip në Prissy Princess

315% Bonus i fitimit të depozitës përditësuar: Korrik 17, 2016 Author: Dallas Eckerman

Përgjigjet në "315% Bonusin e bonusit të depozitave"

 • Olvan Gettel
  Olvan Gettel

  Unë kurrë nuk kam luajtur këtë

 • Jimmie Decook
  Jimmie Decook

  vetëm duke kaluar nga :-P

 • Hall Criger
  Hall Criger

  Faleminderit dhe fat të mirë për ata që mund të përdorin këtë bonus.