0 Comments

Mermaids dhe Dolphins Pa pagesë Spins Conspiracy

Mermaids janë të njohur për këngëtarët dhe delfinët e bukur për inteligjencën e tyre superiore. Happensfarë ndodh kur i kombinoni këto karakteristika dhe i përdorni ato në avantazhin tuaj? Bëhesh një Slotocash fitues i menjëhershëm me dy shpërblime të mëdha dhe 200 Spins Free!

Pako Super Spins!

Së pari, do të dëshironi të ndiqni Mermaids të Sloto-s duke kënduar me një Bonus Match 100% 1st + 50 Rrotullime të lira në krye! Pastaj, ju duhet të vazhdoni udhëtimin tuaj duke takuar Mbretëreshën tonë Mermaid dhe një Ndeshje 150% 2nd + 100 Rrotullime në krye! Dhe së fundi, ju doni të takoni delfinët tanë me famë botërore që pretendojnë 200 Rrotullime Falas Crystal Waters.

It'sshtë koha që ju të notoni, këndoni dhe fitoni me sirenë dhe delfinët kur bëni një 25 $ të vogël deri në korrik 15th!

Ndiqni Mermaids Sloto duke kënduar me një
100% 1st Ndeshje Bonus + 50 Rrotullime falas në krye!
Shpengoj kodin: Mermaids-1 (Slotocash, Uptown Aces dhe Uptown Pokies)
Lojë rrotulluese: Perlat e Mermaidit

Vazhdoni udhëtimin tuaj duke takuar Mbretëreshën tonë Mermaid
Ndeshja 150% 2nd + 100 Rrotullohet në krye!
Shpengoj kodin: Mermaids-2 (Slotocash, Uptown Aces dhe Uptown Pokies)
Spins lojë: Mermaid Queen

Dhe më në fund takojmë delfinët tanë me famë botërore
Duke pretenduar rrotullime të lira 200 në ujërat kristal
Shpengoj kodin: 200FREEDOLPHINS (Slotocash, Uptown Aces dhe Uptown Pokies)

Kushtet:
Bonuset e depozitave kërkojnë një depozitë minimale $ 25 dhe ata mbajnë lojëra elektronike 30x ose keno rrokulliset dhe nuk ka maksimum pagese. Fitimet e kuponit pa pagesë mbajnë shumën maksimale $ 500 $. Kodet Promo duhet të ribleren në rregull. Ofertat skadojnë në korrik 15th

Bonuset e 3 Mega në Sloto Cash Casino! Super spins paketë! Mermaids dhe Dolphins Pa pagesë Spins Conspiracy! përditësuar: Qershor 23, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë