0 Comments

40x Luaj përmes
€ 769000 Tërheqja maksimale
bonus special: Eur 345 Tournament në Slots Gangster

275 rrotullime falas përditësuar: Qershor 21, 2015 Author: Chaim Oja

Përgjigjet në "275 rrotullime të lira"

 • Isidore Prasek
  Isidore Prasek

  Një adage e vjetër e kazinosë është: "Unë do të jem me fat se i zgjuar".

 • Lambert Chimenti
  Lambert Chimenti

  Bastet e fatit janë biri i shpifjes dhe babai i dëshpërimit

 • Gino Durkin
  Gino Durkin

  Woots n Poots