0 Comments

40X Luaj përmes
Tërheqja maksimale e Eur 832000
Bonus Special: EURO 675 Turneu në Kazino Online në Gentleman Hajdut Slotet e Kazinove të Ndeshje Botërore të Hd

250% Ndeshja në një kazino përditësuar: Korrik 26, 2018 Author: Deangelo Philips
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "250% Ndeshja në një kazino"

 • Sherlocke Wendelken

  'allo' al super dreq plot me bekime për secilin prej jush

 • Timoteut Wasicek
  Timoteut Wasicek

  nuk kanë të drejtë

 • Reinaldos Daddio
  Reinaldos Daddio

  Faleminderit për kohën dhe përpjekjet për këtë bonus

 • Luce Leonelli
  Luce Leonelli

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Owen Galinski
  Owen Galinski

  Epo kjo nuk është gjëja e parë që në mëngjes për të na befasuar

 • Iago Bertha
  Iago Bertha

  Mos harroni: Kur paratë janë zhdukur, është koha për të lëvizur