23 Comments

250% Bonus Welcome
T & C kryesore: Vetëm lojtarë të rinj. Depozita min £ 10 - merrni bonuse 250% Bingo (max £ 250). Për të tërhequr fitimet që lidhen me bonusin e bingo, bast 2x fondet e depozitave + bonus. Kufizimet e tërheqjes dhe T & Cs më poshtë zbatohen

Ne po ju japim një ngrohtësi të madhe MIRESEVINI me një ekskluzive Bonusi i regjistrimit të 250%!

Thjesht bëni depozitimin tuaj të parë të £ 10 TODAY & të luajë me £ 35 menjëherë - kjo është e mahnitshme £ 25 FALAS!

Termat dhe Kushtet

 • Bonusi i mirëpritur i shpallur në këtë promovim bazohet në një bonus bingo prej 250% të depozitës fillestare.
 • Bonusi i bingo është 250% e depozitës tuaj dhe do të jepet në depozita nga £ 10- £ 100. Fondet totale të bonove të bonove që mund të merrni nga kjo promovim është £ 250
 • Kjo ofertë e bonusit të mirëseardhjes është e vlefshme vetëm për depozitat e para.
 • Bonusi i Bingo do të kreditohet në fondet e bonove të bonove në bonus bankrollin tuaj të bonove. Fondet e bonusit Bingo nuk mund të konvertohen në para të vërteta dhe mund të përdoren vetëm për të blerë karta shtesë bingo.
 • Fitimet e parave të vërteta të krijuara si rezultat i blerjeve të kartave bingo do të kreditohen në bankrollin tuaj të vërtetë të parave. Fitimet bonus Bingo të krijuara si rezultat i blerjeve të kartave bingo do të kreditohen në bankrollin tuaj të bonove të Bingo.
 • Nëse kërkoni një tërheqje nga depozita e parave tuaja të parave përpara se të përmbushni kërkesat e mëposhtme të kostos, do të humbni të gjitha fondet e bonove të biletave. Ju duhet të bastni 2x shumën totale të depozitës tuaj të përdorur për të shlyer bonusin e bonusit plus fondet e bonove të marra nga depozita (për shembull, nëse depozitoni £ 5 dhe merrni një bonus bingo 5, ju duhet të bastni £ 20).
 • Wagering duhet të bëhet vetëm në lojëra bingo dhe vetëm wagering me fondet e bonusit Bingo do të llogarisë në kërkesat e wagering.
 • Urdhri i blerjes: Kur të blini një kartë bingo, fondet e parave reale do të përdoren gjithmonë para fondeve të bonusit të bingo.
 • Përveç kushteve të mësipërme, para tërheqjes së parë, duhet të keni depozituar një minimum prej £ 20.
 • Bilanci i depozitave (i përcaktuar si Bilanci i Transaksionit sipas Politikës Tërheqëse) është në dispozicion për tërheqje në çdo kohë. Zbatohen kushtet e përgjithshme të tërheqjes. Për më shumë informacion shikoni Politikën Tërheqëse.
 • Në raste të jashtëzakonshme, 888 mund të përfundojë promovime, shpërblime ose oferta speciale para përfundimit të periudhës së shpallur ose mund të zgjasë periudhën e një promovimi, shpërblimi ose oferta speciale për shembull për shkak të sigurisë ose çështjeve të shpërdorimit të bonuseve.
 • Zbatohet politika e plotë e bonusit të Posh Bingo.
 • Termat dhe kushtet e plota të Posh Bingo zbatohen.

Përditësuar më: Korrik 2017

250% Bonus Welcome përditësuar: Qershor 19, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "250% Welcome Bonus"

 • Vick Veselka
  Vick Veselka

  Faleminderit, gë të gjithë në bonus.

 • Sol Lunceford
  Sol Lunceford

  Faleminderit për ofertën e bonusit dhe më të mirën për lojtarët që janë në gjendje të luajnë atë

 • Shtresa e shndritshme

  Ju uroj të gjitha fitimet e larta!

 • Louis Molloy
  Louis Molloy

  Faleminderit dopi

 • Teddy Finnegan
  Teddy Finnegan

  Unë nuk mund të luajnë

 • Newton Vale
  Newton Vale

  Cili është ndryshimi midis pokerit në internet dhe pokerit të gjallë? Ju mund të qani pas një rrahje të keq online dhe askush nuk do të qeshë me ju.

 • Lonnie Paine
  Lonnie Paine

  shprehur ose nënkuptuar, sa i përket faqes

 • Francesco Longstreet

  Lojtarë të mirë të turneut

 • Teddy Finnegan
  Teddy Finnegan

  Më e mira për lojtarët

 • Maximo Meneses
  Maximo Meneses

  lojtarët më të mirë të fatit

 • Homer Ball
  Homer Ball

  Faleminderit dopi

 • Maximo Meneses
  Maximo Meneses

  ty cb2 dhe gl për nesër

 • Ellis Gerken
  Ellis Gerken

  Duke shpresuar të mblidhet është ajo që rrënon lojtarin.

 • Pablo Nero
  Pablo Nero

  Nata juaj të jetë e qetë dhe e sigurt, sidomos për ata që janë në përputhje me stuhi Maj nesër retë të ndahen dhe dielli shkëlqen

 • Gordon Schofield
  Gordon Schofield

  lojtarët më të mirë të fatit

 • Lawerence Elizondo

  Unë vazhdoj të provoj, por e njëjta gjë vazhdon të luajë

 • Wendell Mahurin
  Wendell Mahurin

  Faleminderit për postin.

 • Merlin Weidner
  Merlin Weidner

  Faleminderit për ndarjen tuaj këtë në u

 • Barton Leos
  Barton Leos

  Gjithmonë bast me kokën tuaj, jo mbi të.

 • Daren Hendricks
  Daren Hendricks

  Lojtarët e mirë të kazinosë

 • Russell Peeples
  Russell Peeples
 • Mohamed Pohlman
  Mohamed Pohlman

  Nëse humbni para, mos provoni ta merrni përsëri duke kaluar kufirin tuaj. Kjo zakonisht çon në humbje edhe më të mëdha.

 • Dario Landon
  Dario Landon

  E hënë e lumtur me të dashurën tënde

 • Booker Durand
  Booker Durand

  Fat i mirë për të gjithë lojtarët e kazinove BoVegas

 • Louis Molloy
  Louis Molloy

  Ka një mënyrë shumë të lehtë

 • Tom Shilling
  Tom Shilling

  Në botën e lojërave të fatit, nuk ka asgjë më të keqe se të fitosh para, pastaj ta humbësh atë dhe më shumë

 • Booker Durand
  Booker Durand

  dont besoj se kjo është për mua ...

 • Lawerence Elizondo

  gëzoni lojën tuaj

 • Ronny Wolverton
  Ronny Wolverton

  Gjeni me paratë që keni lënë mënjanë për argëtim, si për të shkuar në filma ose për të shkuar në pije. Asnjëherë mos përdorni paratë që keni nevojë për gjëra të rëndësishme si qiraja, faturat, shkollimi, etj.

 • Booker Durand
  Booker Durand

  faleminderit për shpërndarjen

 • Ab Orly
  Ab Orly

  Mirëmëngjesi për secilin prej nesh

 • Numrat Felipe
  Numrat Felipe

  @rosebud2

 • Ellis Gerken
  Ellis Gerken

  Të dielën me shi, këtu e bëjmë të përsosur. Shpresoj se juaji ishte i përsosur gjithashtu

 • Tom Shilling
  Tom Shilling

  Unë nuk jam një lojtar gjithsesi

 • Royal Beane
  Royal Beane

  fat të mirë herën tjetër

 • Dwain Felix
  Dwain Felix

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Quentin Sisco
  Quentin Sisco

  Gamble gjysma e asaj që ju jeni të gatshëm për të rrezikut. Në këtë mënyrë, nëse nuk fitoni, ju do t'i jepni vetes një shans të dytë, një ditë tjetër.

 • Shansi Aube
  Shansi Aube

  Vetëm mos shpenzoni të gjitha paratë e fituara nga budallallëku

 • Louis Molloy
  Louis Molloy

  Keni një natë të mirë të gjitha

 • Teddy Finnegan
  Teddy Finnegan

  #GiveAToot

 • Barry Campion
  Barry Campion

  Faleminderit për ndarjen.

 • Louis Molloy
  Louis Molloy

  Përshëndetje! Miqtë e mi kanë ditë të madhe dhe një fundjavë të mrekullueshme ...

 • Felton Spoon
  Felton Spoon

  Keni argëtim dhe fitues të madh gamesters!