0 Comments
Joy Kazino screenshot
Kjo ofertë ka skaduar.
skadon:
sukses 100%

foto

Oh, ju jeni këtu, kam qenë aq shumë sa kam shijuar Potion Fortune, sa nuk ju kam vërejtur as ju! Por ndërsa keni ardhur të më vizitoni në krevatin tim, unë do të zbuloj misterin e tij për ju. Së pari, duhet të qumështoni njëbrirësh, të merrni një krah të një domate me ngjyra 3, të gjeni një lule të farës dhe pendën e një feniksi, t'i përzieni ato me një marabou dhe të ziejnë për një javë në -3 ° C. Por gjithçka do të jetë e kotë nëse nuk shtoni përbërësin më të rëndësishëm sekret që do ta bëjë atë që e pinë ilaçin një magnet për fat të mirë dhe fitime. Dhe është… një grusht çokollatë spërkat! Tani merrni një gllënjkë nga grupi i bërë fllad për të parë nëse po funksionon si duhet dhe hej, kontrolloni, nëse në promon tuaj u shfaq një dhuratë në lojën më të re nga JFTW:

E tashmja është tashmë e disponueshme në llogarinë tuaj, për ta aktivizuar atë:

1. Hyni në profilin tuaj të lojtarit.

2. Zgjidhni të tashmen tuaj në arkë.

3. Bëni një depozitë usd / eur 20.

4. Mbajeni sekret.

Freespins janë deri për grabs deri 19.08.2018 23: 59 GMT 0
Freespins janë në dispozicion në versionet e PC dhe mobile. Çdo rrotullim është me vlerë 0.2 usd / eur / aud / cad, 2 sek / nok / cny, 10 fshij, 20 jpy, në varësi të monedhës suaj të llogarisë. Fitimet në rrotullime të lira do të shfaqen në bilancin tuaj bonus menjëherë si shpërblim në të holla me xNUMXx wagering.
25 freespins në Rainbrew përditësuar: Gusht 20, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë