0 Comments
Screenshot Super Lenny
sukses 100%

30x Wagering
€ 631000 Max CashOut
Bonus shtesë: 795% Pa Bonus Rregullash! në Glamour Hills HD

25 Pa rrotullime asnjë depozitë përditësuar: Dhjetor 23, 2014 Author: Nathan Shtylla
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "25 Pa rrotullime asnjë depozitë"

 • Isaia Sheqeri
  Isaia Sheqeri

  Nuk jam lojtar këtu

 • Jephthah Polhamus

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Kirk Dumais
  Kirk Dumais

  Përshëndetni miqtë e mi që ju uruan një ditë të bukur dhe një javë bekimi të plotë me të

 • Victor Reiss
  Victor Reiss

  Ju faleminderit!