0 Comments

Bast 55x
£ 84000 Max CashOut
bonus special: 250% Bonus më i mirë i regjistrimit në Shtëpia e përhumbur Habanero

$ 245 Turneu i Kazinove përditësuar: Korrik 7, 2013 Author: Art Wagstaff

Përgjigjet në "$ 245 Casino Tournament"

 • Dewitt Beebe
  Dewitt Beebe

  Është një bonus shumë i mirë, faleminderit për lajmet

 • Clemente Brandt
  Clemente Brandt

  Nga pikëpamja e jetës së përditshme, megjithatë, ekziston një gjë që ne e dimë: se ne jemi këtu për hir të njëri-tjetrit - mbi të gjitha për ata nga buzëqeshja dhe mirëqenia e të cilëve varet lumturia jonë, dhe gjithashtu për të panumërtat e panjohura shpirtrat me fatin e të cilëve ne jemi të lidhur nga një lidhje simpatie. Shumë herë në ditë e kuptoj se sa jeta ime e jashtme dhe e brendshme është e ndërtuar mbi punët e njerëzve të mi, të gjallë dhe të vdekur, dhe sa me zell duhet të ushtroj veten time për të dhënë në këmbim të sa më ka marrë.

 • Cointon Lanford
  Cointon Lanford

  Faleminderit për info dhe fat folks fat.

 • Roldan Beede
  Roldan Beede

  Gjithmonë bast me kokën tuaj, jo mbi të.

 • Lonny Prichard
  Lonny Prichard

  Faleminderit për ndarjen e informacionit.