0 Comments

Kërkesat e 65x Wager
Tërheqje maksimale 330000
bonus shtesë: 235 FREE SPINS on Dragons dyfish Yggdrasil

230 Pa pagesë vishet përditësuar: Qershor 7, 2018 Author: Ron Lovato
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "230 rrotullime të lira"

  • Red Dibartolomeo
    Red Dibartolomeo

    Gëzoni pjesën tjetër të ditës, qëndroni pozitivisht dhe të lumtur

  • Merlin Creasy
    Merlin Creasy

    Faleminderit për ndarjen e lajmeve