0 Comments
Screenshot të Partisë Kazino
sukses 100%

77X Luaj përmes
Tërheqje maksimale 724000
Bonus shtesë: 55 gjuajtje të lira në Penguin Style Egt

225% Nuk ka Bonus Rregullash! përditësuar: Janar 16, 2015 Author: Abba Bazaldua
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "225% Nuk ka Bonus Rregullash!"

  • Hewet Starkes
    Hewet Starkes

    Bixhozi është pjesë e gjendjes njerëzore. Me pelqen. Kam kumar më të mirë. Unë kam fituar fatin, dhe unë kam qenë duke humbur ato.