0 Comments

Bast 44x
Maksimumi $ 171000 Max
Bonus Extra: 120 FREE Spins në Lunaris

225% Bonus i parë i depozitës përditësuar: March 5, 2014 Author: Sayres Peete
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "225% Bonusin e parë të depozitës"

 • Roland Hansen
  Roland Hansen

  Përshëndetni miqtë e mi që ju uruan një ditë të bukur dhe një javë bekimi të plotë me të

 • Marvin Castello
  Marvin Castello

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Bartholemy Rawling

  Keni një argëtim pasdite të gjitha

 • Bob Amburgey
  Bob Amburgey

  Keni një natë të madhe të gjithë.

 • Chadwick Gassaway

  Të gjitha të mirat për ata që luajnë në këtë kazino.